Бодрое утро: как начинает день Константин ЕвтушенкоГлавный герой романтического шоу «Холостяк» на телеканале СТБ Константин Евтушенко начинает день так, чтобы до вечера ощущать бодрость. Нет, он не занимается по утрам чем-то экстремальным. Константин делает всего несколько несложных, но эффективных шагов, о чем недавно поведал


Всім доброго ранку! Трошки розповім вам про свій ранок.

Крок 1: прогулянка з Барселоною

 

Починається все, напевно, як і у всіх тих, хто має собак. Зранку саме собака починає твій день, тому що вона хоче гуляти, і це зазвичай відбувається в районі шостої ранку, десь о 6.15 – 6.30. Ми йдемо з Барселоною гуляти до Ботанічного саду, а там вже збирається ціла «тусовочка» собак і тих, хто їх вигулює. Зазвичай, ми з Басею робимо два-три кола навколо саду.

Крок 2: тренування у залі

Якщо це день тренувань, то на 7.30 ранку я йду до зали. Тренування проходять десь приблизно до дев’ятої години. Інколи важко змушувати себе зранку тренуватися, але з іншого боку це дуже бадьорить. Неймовірна енергія з’являється, ти відчуваєш, що хочеться ще більшого. 

Крок 3: два сніданки

Легкий сніданок відбувається після того, як погуляв з собакою, перед походом до зали. Хоча я не можу сказати, що це повноцінний сніданок, бо перед тренуванням не можна наїдатися. Зазвичай їм молочну кашу. При чому люблю кашу різну. Це може бути гречана, вівсяна каша, або ж сирна запіканка. Але їжі має бути небагато. Достатньо, аби мати енергію, але не настільки багато, щоб потім було неможливо рухатися у залі. Після того я маю повноцінний сніданок, рухаюсь або в офіс, або на зустріч.

І трошки про роботу. Моя робота полягає у тому, щоб зустрічатися, переконувати і розмовляти. Я заробляю гроші тим, що розмовляю. А для цього дуже потрібна ранкова енергія та бадьорість.

По материалам Stb.ua


Рекомендуем
Рецепт бисквита – пошаговое приготовление от Аллы Ковальчук
Медовик от Татьяны Литвиновой и Ольги Сумской (Все буде смачно!)
Консервированный салат из зеленых помидоров от Ольги Сумской
Рецепты торта «Наполеон» от Татьяны Литвиновой (Все буде смачно!)ВВЕРХ

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля