На природу!!! Секрети страв для виходу на відкритий простір


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
приготовлено 0 раз

Посмотреть отзывы

Хоч наступила осінь на п’яти , але погода радує. Так що айда за місто! Але перед тим варта підготувати запас провіанту, щоб посеред лісу не починати гарячково шукати мухомори і вовчі ягоди, аби чимось набити шлунок. Варіант простий «нєзатєйлівий» Бутерброди і сік Бутери (як я їх з дитинства називаю) можна зробити звичайні, а можна пофантазувати. […]

Найти рецепт из моих ингредиентов

Хоч наступила осінь на п’яти , але погода радує. Так що айда за місто! Але перед тим варта підготувати запас провіанту, щоб посеред лісу не починати гарячково шукати мухомори і вовчі ягоди, аби чимось набити шлунок.


Варіант простий «нєзатєйлівий»


Бутерброди і сік


Бутери (як я їх з дитинства називаю) можна зробити звичайні, а можна пофантазувати. В мене є прикольна бутербродниця, за допомогою якої можна по суті робити міні-пироги. Правда, на каринці не зовсім вірно показали, як туди класти хліб з начинкою — потрібно зверху прикривати іншим шматком хліба для досягнення потрібного нам результату. 


Я в принципі повернути на гаджетах , в т.ч. і кухонних. Нещодавно ледве стиримала себе від покупки прекрасної блінниці, розуміючи, що бліни в ній зроблю максимум два рази — перший з цікавості, другий — для закріплення результату :))


Так ось, бутербродниця. В магазинах їх вибір досить великий і ціновий діапазон теж. Є і за гривень 100, а є і за баксів 100. Але як виявилось, що і ті і ті виконують однаково правильні функції і бутери в них теж нічим не різняться. Тобто платимо в основному за марку. В результаті демократична бутербродниця Elenberg  за 100 з копійками гривень вже давно мені служить вірою і правдою.


Що можна в ній зробити: беремо хліб (бажано квадратної форми) — ріжемо його на плястерки, а  потім їх ще розрізаємо по половині, таким чином вони виходять трикутними — ідеальна форма для бутербродниці — як видно з картинки. Кладемо на один з шматків шинку-ковбаску-сир-солоні огірочки (що кому до смаку, мій товариш наприклад робив прекрасний паштет з яловичини і свининки і фарширував ним бутери), зверху прикриваємо іншим шматком хлібу — виходить акуратний трикутничок. Кладемо в бутербродницю і її принцип такий —  вона склелює по краям бутер під час приготування. Ось чому ці бутерброди я називаю міні пирогами такими зручними для виїзду/виходу на природу — нічого не вивалюється і залишається на місці.


Ну і сік-пиво-вино-водичку з собою і вуаля! Коли в лісі підступить голод тихою ходою навіть охололі, але ситні бутери видадуться вам чорною ікрою, замішаною на Дом Періньйон :)))


Варіант складний і більш часозатратний


Ковбаски, сосиски, курячі крильця-ніжки згодяться, якщо ви не просто хочете присісти під деревом і посмакувати будербродами, а готові витрати час і поїсти «з димком».


Сам процес розпалювання вогнища і нанизування ковбасок на палички — вже заворожує. А які смачнющі ковбаски з вогню ммммммм!


Правда, можна замінити палички на гриль-мангал досить скромних розмірів


наприклад такий
Є ще меншиі — просто з ручкою і їх потрібно просто тримати над вогнищем, вони продаються в супермаркетах за дуже лояльні ціни — просто фотку не знайшла.


Так от за допомогою таких засобів можна дати волю фантазії — і овочі гриль, і рибку робити, і мікси.


Походи на природу багаті на кулінарні фантазійні теми! А що ви готуєте для виходів на природу?У меня получилось!
Сохранить в кулинарную книгу

Попробуй еще
Хрустящее тесто из кокосовой стружки
Огуречный сендвич с рыбой и ветчиной
Яичница в форме сердечка на День святого Валентина
Валентинки из блинов к 14 февраля
Салат оливье: классический рецепт
Салат Мимоза: классический рецепт
Манник
Телятина в кофе
Кофе с алкоголем
Кофе ристретто
Кофе с сыром
Нежная телятина тушеная в кофейном соусе
Кутья на Рождество и Старый Новый год — рецепт
Бутерброды к старому новому году — изысканно, дешево и сердито!
На какой воде готовить пищу?Добавление в кулинарную книгу
Отправить рецепт на почту

ВВЕРХ

ВОЙТИ ЧЕРЕЗ:

РЕГИСТРАЦИЯ

Имя
e-mail
Пароль

ВОЙТИ ЧЕРЕЗ:

или войти при помощи e-mail

Потерялся пароль?

Потерялся пароль?

На какой e-mail отправить
новый пароль?
Отмена
выпечка на старый новый год, что приготовить на старый новый год, рецепты выпечки на старый новый год, отрывной пирог с яблоками, кекс с изюмом на сметане, львовский сырник, печенье с изюмом
Выпечка на Старый Новый год
что приготовить на старый новый год, меню на старый новый год, блюда на старый новый год, щедрая кутья, узвар, вареники с сюрпризом, блинчики с курицей и перцем, свинина в медово-имбирном соусе
Стол на Старый Новый год