Smachno.ua ищет детские кулинарные таланты!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Загрузка...
Интернет-портал Smachno.ua готовит серию кулинарных мастер-классов с участием детей

Если Вашему ребенку от 7 до 14 лет и он любит готовить, приглашаем к участию! Мы приедем к вам в гости с профессиональным фотографом и запечатлим весть процесс приготовления вместе с юным кулинаром. А потом фотографии появятся на нашем сайте!

Для участия необходимо подать заявку. А именно — прислать на адрес smachno-stb@bigmir.net следующее:

1. Информацию о ребенке (имя, возраст, хобби, место учебы).
2. Фотографию ребенка.
3. Список блюд, приготовление которых мог бы показать ваш ребенок.
4. Контактный телефон.

Внимание:

1. Пока принимаются заявки только жителей Киева.
2. Продукты закупают и оплачивают родители участника.

Ждем ваших заявок!


Дорогие друзья! Партнер проекта детских мастер-классов — дистрибьюторская компания компания «Юнайтед Фудс» — дарит подарки участникам!  Первые десять семей, которые зарегистрируются и примут в гостях нашу съемочную группу, получат набор: детское оливковое масло Il Mini Monini и сладости Loacker.


Офіційні правила проведення Акції

Назва акції «Візьми участь у дитячому кулінарному майстер-класі та отримай подарунок»

Дані офіційні правила (далі за текстом – Правила) визначають офіційні умови проведення акції  у період з 7 серпня  по 31 жовтня  2013 року на порталі Smachno.ua (надалі-Портал).

1. Організатор Акції.

1.1. Організатором акції «Візьми участь у дитячому кулінарному майстер-класі та отримай подарунок» (надалі-Акція) є ТОВ Юнайтед Фудс, 04655, м. Київ, вул. Полярная, 14, Україна, код ЄДРПОУ 36993630 (надалі — Організатор), на якого покладаються наступні обов’язки відповідно до даних Правил:

— сформувати подарунковий фонд Акції;
— здійснити передачу подарунків переможцям;

2. Період та місце проведення Акції.

2.1. Акція триває з 7.08.2013 по 31.10.2013 року включно (надалі – «Період проведення Акції»).  Визначення переможців здійснюється відповідно до порядку визначення переможців, що встановлені п.8 даних Правил.

2.2. Акція проводиться на порталі Smachno.ua

3. Територія проведення Акції.

3.1. Акція діє на всій території Києва.

4. Мета проведення Акції.

Мета проведення Акції – інформування про продукцію Організатора.

5. Учасник Акції (надалі — Учасник).

5.1. Участь у Акції можуть брати діти віком від 7 до 14 років.

5.2. Не можуть брати участь в Акції наступні особи:

а) недієздатні фізичні особи.

6.Подарунковий фонд Акції.

6.1. Учасники Акції мають право отримати подарунок (надалі – Подарунок):

— оливкова олія «Іл Міні» та солодощі «Лоакер». Загальна вартість одного подарунка 150 грн.

6.2. Загальна кількість Подарунків – 10 шт.;

6.3. Подарунок Акції не підлягає обміну, грошовий еквівалент Подарунка невидається.

6.4. Організатор Акції здійснює виконання податкових зобов’язань щодо Подарунка Конкурсу відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність перерахування податків стосовно операційз передачі Подарунків Конкурсу несе виключно Організатор Конкурсу.

7.Порядок участі в Акції.

7.1. Участь в Акції безкоштовна.

7.2. Для участі в Акції батькам або відоповідальним особам необхідно надіслати на адресу smachno-stb@bigmir.net заявку про участь, де вказати інформацію про дитину (ім’я, вік, захоплення, місце навчання); прикріпити до листа фотографію дитини, вказати перелік страв, які може приготувати дитина, контактний телефон. Редакція Порталу зв’язується з батьками або відповідальними особами, погоджує дату та час зйомки – майстер-класу з приготування страви. Дитина має приготувати страву. Зйомка відбувається на кухні учасника. Вартість продуктів, які використовуються під час зйомки беруть на себе батьки чи відповідальні особи. Майстер-клас з приготування страви за участю дитини публікується на Порталі. Учасник майстер-класу отримує подарунок від Організатора.

8. Порядок визначення переможців Акції.

8.1. Подарунки будуть вручені першим десяти учасникам Акції, які подали заявки та показали майстер-класи з приготування страв.

9. Оголошення переможців Акції.
9.1. Дані про переможців Акції публікуються на Сайті www. smachno.ua.

9.2. Результати Акції не підлягають перегляду і є остаточними і поширюються на всіх Учасників Акції та переможців. Подарунок не можна обміняти, повернути чи отримати в грошовому еквіваленті.

10. Порядок отримання Подарунків.

10.1. Організатор Акції або довірена особа надає подарунок одразу після проведення зйомки майстер-класу.

10.2. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання Подарунку в наступних випадках:

а) якщо Учасник не виконав умови Акції.

 10.3. У випадку втрати права на отримання Подарунку Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора проведення Акції.

11. Обмеження відповідальності

11.1. Організатор не несе відповідальності за неможливість отримання Подарунка Учасником з яких-небудь причин, незалежних від Організатора, вт. ч., але не виключаючи,у випадку, якщо Учасник Акції неправильно вказав свою адресу. У такому випадку, Організатор Акції звільняється від відповідальності за передачу Подарунку Учаснику, а Учасник автоматично позбавляється права на отримання Подарунка.

11.2. Організатор Акції не несе відповідальності за подальше використання Подарунку Учасником після його одержання та за неможливість Учасника скористатися наданим Подарунком з будь-яких причин.

11.3. Організатор Акції  не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора Конкурсу обставини.

12. Інші умови

12.1. Організатор Акції може вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в т.ч. змінювати терміни дії Акції, умови отримання Подарунків тощо.

12.2. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті www.smachno.ua.

13. Персональні дані

13.1. Батьки або відповідальні особи Учасника Акції беруть на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язані з можливою участю в Акції дитини.

13.2. Беручи участь в Акції, батьки або відповідальні особи Учасника Акції свідчать і підтверджують, що ознайомлені та повністю згодні з даними Правилами, що зобов’язуються їх дотримувати, що вони ознайомлені з правами, що стосуються персональних даних, а також з тим, що добровільне надання персональних даних є згодою на їх обробку Організатором на його власний розсуд будь-якими способами з маркетинговою та / або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України (проведення маркетингового дослідження, для підготовки статистичної інформації тощо).

13.3. Беручи участь в Акції, батьки чи відповідальні особи Учасника Акції підтверджують, що вони ознайомлені з правами, що стосуються їх персональних даних, і цим підтверджують, що Організатор Акції та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти батькам чи відповідальним особам Учасника Акції письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

13.4.Погоджуючись з даними Правилами Акції, батьки чи відповідальні особи Учасника Акції дають свою згоду отримувати інформацію, пов’язану з діяльністю Організатора.

13.5. Батьки чи відповідальні особи Учасника, як суб’єкти персональних даних, мають право:

— на отримання відомостей про місцезнаходження Організатора Акції як власника / розпорядника їх персональних даних;

— вимагати від Організатора Акції як власника / розпорядника його персональних даних уточнення своїх персональних даних;

— застосовувати передбачені законом засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних.

13.6.Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором Акції самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

13.7.Організатор Акції не несе ніякої відповідальності за захист персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій третіх осіб. Так само, Організатор Акції не несе ніякої відповідальності за порушення прав третіх осіб внаслідок дій батьків чи відповідальних осіб Учасника Акції з розміщення таких персональних даних.

Поделиться рецептом
Попробуй еще
Как готовить стручковую фасоль: 7 советов
Как не подхватить простуду и грипп: 5 народных рецептов
Какое молоко лучше: Игорь Кондратюк и Татьяна Литвинова выяснили, какое молоко лучше пить
Сегодня — День рождения баночного пива
Социальные сети приводят к лишнему весу
Как не поправиться в холодную погоду: советы врача
Сегодня — Щедрый вечер
Согреваемся зимой: в Comfy рассказали о том, как выбрать электрический чайник
От быстрых каш быстро полнеют
Ученые выяснили, сколько нужно худеть после праздников
10 хитростей, которые помогают похудеть
Обветренные губы: 7 вкусных лекарств
Чай каркаде понижает давление
Не ешьте на Рождество много кути
При простуде нужно пить морсы и узвар


Добавление в кулинарную книгу
Отправить рецепт на почту

ВВЕРХ

ВОЙТИ ЧЕРЕЗ:

РЕГИСТРАЦИЯ

Имя
e-mail
Пароль

ВОЙТИ ЧЕРЕЗ:

или войти при помощи e-mail

Потерялся пароль?

Потерялся пароль?

На какой e-mail отправить
новый пароль?
Отмена
ИСПАНСЬКИЕ БУЛОЧКИ «ENSAIMADAS»
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка с яблоками в мультиварке