Бодрое утро: как начинает день Константин Евтушенко


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
приготовлено 0 раз

Посмотреть отзывы

Главный герой романтического шоу «Холостяк» на телеканале СТБ Константин Евтушенко начинает день так, чтобы до вечера ощущать бодрость. Нет, он не занимается по утрам чем-то экстремальным. Константин делает всего несколько несложных, но эффективных шагов, о чем недавно поведал

Найти рецепт из моих ингредиентов

Всім доброго ранку! Трошки розповім вам про свій ранок.

Крок 1: прогулянка з Барселоною

 

Починається все, напевно, як і у всіх тих, хто має собак. Зранку саме собака починає твій день, тому що вона хоче гуляти, і це зазвичай відбувається в районі шостої ранку, десь о 6.15 – 6.30. Ми йдемо з Барселоною гуляти до Ботанічного саду, а там вже збирається ціла «тусовочка» собак і тих, хто їх вигулює. Зазвичай, ми з Басею робимо два-три кола навколо саду.

Крок 2: тренування у залі

Якщо це день тренувань, то на 7.30 ранку я йду до зали. Тренування проходять десь приблизно до дев’ятої години. Інколи важко змушувати себе зранку тренуватися, але з іншого боку це дуже бадьорить. Неймовірна енергія з’являється, ти відчуваєш, що хочеться ще більшого. 

Крок 3: два сніданки

Легкий сніданок відбувається після того, як погуляв з собакою, перед походом до зали. Хоча я не можу сказати, що це повноцінний сніданок, бо перед тренуванням не можна наїдатися. Зазвичай їм молочну кашу. При чому люблю кашу різну. Це може бути гречана, вівсяна каша, або ж сирна запіканка. Але їжі має бути небагато. Достатньо, аби мати енергію, але не настільки багато, щоб потім було неможливо рухатися у залі. Після того я маю повноцінний сніданок, рухаюсь або в офіс, або на зустріч.

І трошки про роботу. Моя робота полягає у тому, щоб зустрічатися, переконувати і розмовляти. Я заробляю гроші тим, що розмовляю. А для цього дуже потрібна ранкова енергія та бадьорість.

По материалам Stb.uaУ меня получилось!
Сохранить в кулинарную книгу

Рекомендуем
Диета Надежды Матвеевой
Рыбный разгрузочный день Евы Лонгории
Чайный разгрузочный день Ольги Сумской
Кефирная диета Ольги Сумской
Диета Софи Лорен
Диета Клеопатры
Паровая диета Виктории Бекхэм
8 правил Екатерины Серебрянской
Экстрим-диета Деми Мур
«Жесткая» диета Натальи Водяновой
Злаковая диета Анджелины Джоли
Трехчасовая диета Джессики Биль
Диета Опры Уинфри
Диета без поблажек Гвинет Пэлтроу


Новости партнеров

ВВЕРХ


Добавление в кулинарную книгу

ВОЙТИ ЧЕРЕЗ:

РЕГИСТРАЦИЯ

Имя
e-mail
Пароль

ВОЙТИ ЧЕРЕЗ:

или войти при помощи e-mail

Потерялся пароль?

Потерялся пароль?

На какой e-mail отправить
новый пароль?
Отмена