Надія Матвєєва


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Переглянути відгуки


Керч-Москва-Кременчук-Київ – ось основні пункти маршруту, по якому розвивалася лінія життя Надії Матвєєвої до сьогодні. Народившись в Керчі, телеведуча назавжди полюбила це провінційне містечко біля моря, але ще в юності зрозуміла, що будувати кар’єру потрібно в іншому місцы. Надія отримала дві вищі освіти: технічну – в Москві, а економічну – у Кременчуці, куди вона переїхала жити зі своїм першим чоловіком. У цьому шлюбі у ведучої народився син Владислав.

Надії Матвєєвій з дитинства подобалося бути в центрі уваги і багато говорити. Тому жінка завжди шукала шляхи, щоб реалізувати себе в журналістиці. За останні 17 років вона була шеф-редактором газети, ведучою авторських програм на регіональному ТБ, а також ді-джеєм на радіо. Найбільшу популярність Надія Матвєєва отримала як ведуча шоу «Все буде добре» на СТБ, в якому вона за допомогою експертів розповідає сучасним жінкам про те, як зробити їх життя максимально легким, комфортним та радісним.

У програмі «Все буде смачно» на СТБ Надія Матвєєва грає роль сполучної ланки між експертом, який дає кулінарний майстер-клас, і запрошеною зіркою, яка у нього вчиться: «Але моя головна задача – це розбиратися в тонкощах і нюансах приготування страви, щоб глядачеві було максимально зрозуміло, що ми робимо на кухні. Ми відкриємо секрети страв, які здавалися всім знайомими і простими. Наприклад, під час зйомок однієї з перших передач я здивувалася, коли зрозуміла, що не знаю рецепт правильного приготування сирників… ».

Головною відмінною рисою «Все буде смачно» від інших кулінарних проектів Надія Матвєєва називає те, що тут зіркові гості не розповідають про свої вміння, а визнають своє безсилля, коли потрібно зробити найпростішу страву: «Тобто зірки будуть приходити до них і говорити, мовляв, я не вмію готувати таку страву – допоможіть, навчіть! І глядачі будуть або радіти, що на відміну від зірки знаються на кулінарії, або будуть вчитися разом із нею… ».Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці