Ворожіння на судженого на Різдво 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Рецепты на Рождество 2019
Ніч з 6 на 7 січня у православному календарі називається Святвечором. Наші предки щиро вірили, що в цю ніч на землю спускаються темні, таємничі сили. У стародавні часи дівчата збиралися невеликою компанією і проводили різні «магічні обряди» – ворожили на любов
Зберегти в кулінарну книгу

Огірковий суджений

Перше ворожіння – найпростіше. Для нього просто потрібно з’їсти багато солоного. Для цього чудово підійдуть соління, але якщо їх раптом немає – ділимося рецептом швидких малосольних огірків, на приготування яких знадобиться усього кілька годин.

Перед сном промовляємо: «Хто мій суджений, хто мій ряджений – той пити мені дасть». Якщо все зробити правильно, вночі обов’язково присниться суджений.

Ворожіння на гарбузовому насінні

Посмажте гарбузове насіння, візьміть одне, якщо одна сторона темніша за іншу, то вам доведеться вибирати між кількома прихильниками.

Ворожіння на пирозі

Загорніть шматок святкового пирога в серветку і повісьте на гілку дерева, яке стоїть під вікном. Скажіть: «Суджений, приходь сьогодні до мене вечеряти». Якщо вранці пирога не буде, то скоро ваше заміжжя, а якщо пиріг так і залишиться на дереві, то поки що бути вам у дівках.

Яблучні ворожіння

Якщо хочете дізнатися, з якої літери починається ім’я вашого майбутнього чоловіка, візьміть яблуко і обережно його очистіть, знімаючи шкірку по колу так, щоб вийшла одна довга стрічка. Потім порахуйте витки цієї стрічки, називаючи при цьому по порядку букви алфавіту – останній виток і буде першою літерою імені обранця.

ГОТУЄМО З НАМИ
Вареники з сюрпризом — традиційне ворожіння

Поділитися рецептом
Спробуй ще
Як зробити глазур для паски
Медові млинці
Перекуси в школу
Як приготувати морозиво вдома
Рецепти млинців на Масляну
Млинці без яєць
Тісто для млинців на молоці
Цікаві страви на Старий Новий рік
Тісто для вареників на кефірі
Щедра кутя: 3 рецепти
Страви на Старий Новий рік
Післясвяткове розвантаження: ТОП-5 легких страв
Обряди та ворожіння по їжі на Старий Новий рік
Вареники з сюрпризом — традиційне ворожіння на Старий Новий рік
Новорічні страви з ананасом: 5 рецептів


Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці