Video: Все будет вкусно / Все буде смачно. Выпуск 212. Часть 2. Фаршированные ножки. смотреть онлайн

Благодаря секретам одного из лучших кулинарных экспертов страны вы приготовите это, казалось бы, сложное блюдо всего за час! Все, кто попробует фаршированные куриные окорочка в вашем исполнении, будут считать вас кулинаром от бога. Ведь кто еще может настолько ювелирно снять кожу и так ровнехонько начинить ее нежным сочным фаршем? И это еще не все, ведь вы научитесь готовить также фаршированную курицу без костей с курагой и горошком. Да, вам не послышалось! С советами от Сергея Калинина и с секретами от его дедушки, вы сможете подать на стол по-настоящему королевское блюдо – красивую, ароматную, фаршированную курицу. Смотрите видео!

Фарширована курка. Частина 2 з 2


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Завдяки секретам одного з кращих кулінарних експертів країни ви приготуєте це, здавалося б, складне блюдо всього за годину! Всі, хто спробує фаршировані курячі стегенця в вашому виконанні, будуть вважати вас кулінаром від бога. Адже хто ще може настільки ювелірно зняти шкіру і так рівно начинити її ніжним соковитим фаршем? І це ще не все, адже ви навчитеся готувати також фаршировану курку без кісток з курагою і горошком. Так, вам не почулося! З порадами від Сергія Калініна і з секретами від його дідуся, ви зможете подати на стіл по-справжньому королівське блюдо – красиву, ароматну, фаршировану курку. Дивіться відео!

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск просто зараз!


Зберегти в кулінарну книгуСпробуй ще
Найкращі рецепти вуличної їжі. Частина 2
Найкращі рецепти вуличної їжі. Частина 1
10 страв із ягід. Частина 2
10 страв з ягід. Частина 1
10 страв з молодих овочів. Частина 2
10 страв з молодих овочів. Частина 1
10 оригінальних страв для несподіваних гостей. Частина 2
10 оригінальних страв для несподіваних гостей. Частина 1
10 страв для пікніка. Частина 2
10 страв для пікніка. Частина 1
10 швидких страв на мангалі. Серія 2
10 швидких страв на мангалі. Серія 1
10 страв з баранини. Серія 2
10 страв з баранини. Серія 1
10 страв до дитячого свята. Серія 2
Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці