Video: Все будет вкусно / Все буде смачно. Выпуск 55. Часть 2. Трюфельный торт. Смотреть онлайн

Обещаем, вы больше не будете пробовать торты сомнительного качества – красивые снаружи, но совершенно невкусные. Только королевский «Трюфельный торт» с его насыщенными влажными коржами. Удивительная Татьяна Литвинова покажет, как приготовить рыхлый и влажный бисквит без духовки. Нежный пушистый сливочно-шоколадный крем будет ложиться на коржи толстым слоем, ведь вы узнаете все секреты, которые помогут сделать его невероятно пышным и густым. Удивительная трюфельная крошка станет яркой изюминкой вашего торта и не растает в креме, потому что мы расскажем вам об ингредиентах, из которых ее следует делать. А также вы научитесь создавать удивительной красоты шоколадные кудри, которые будут украшать «Трюфельный торт», при помощи обычной овощечистки... Смотрите видео!

Трюфельний торт. Частина 2 з 2


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Обіцяємо, ви більше не будете пробувати торти сумнівної якості – красиві зовні, але зовсім несмачні. Тільки королівський «Трюфельний торт» з його насиченими вологими коржами. Дивовижна Тетяна Литвинова покаже, як приготувати пухкий і вологий бісквіт без духовки. Ніжний пухнастий вершково-шоколадний крем буде лягати на коржі товстим шаром, адже ви дізнаєтеся всі секрети, які допоможуть зробити його неймовірно пишним і густим. Дивовижна трюфельна крихта стане яскравою родзинкою вашого торта і не розтане в кремі, тому що ми розповімо вам про інгредієнти, з яких її слід робити. А також ви навчитеся створювати дивовижної краси шоколадні кучері, які будуть прикрашати «Трюфельний торт», за допомогою звичайної овочечистки… Дивіться відео!

Частина 1 з 2

Частина 2 з 2

Дивіться попередній випуск просто зараз


Зберегти в кулінарну книгуСпробуй ще
Найкращі рецепти вуличної їжі. Частина 2
Найкращі рецепти вуличної їжі. Частина 1
10 страв із ягід. Частина 2
10 страв з ягід. Частина 1
10 страв з молодих овочів. Частина 2
10 страв з молодих овочів. Частина 1
10 оригінальних страв для несподіваних гостей. Частина 2
10 оригінальних страв для несподіваних гостей. Частина 1
10 страв для пікніка. Частина 2
10 страв для пікніка. Частина 1
10 швидких страв на мангалі. Серія 2
10 швидких страв на мангалі. Серія 1
10 страв з баранини. Серія 2
10 страв з баранини. Серія 1
10 страв до дитячого свята. Серія 2
Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ:

РЕЄСТРАЦІЯ

Ім'я
e-mail
Пароль

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ:

або увійти за допомогою e-mail

Забули пароль?

Забули пароль?

На який e-mail відправити
новий пароль?
Відмінити
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці