Згідно з віруваннями кельтів, призвідників усього цього, 1 листопада відкривався перехід між літом і зимою, між життям і смертю, було можливе все, зокрема – пришестя духів у всіляких обличчях. Цієї ночі зустрічаєш таку «нечисть» на вулиці, у клубах, гостях і навіть у себе вдома, що в найстрашніших фільмах жахів не побачиш… І щоб не стати жертвою цих чудовиськ, потрібно здатися своїм.
Цієї ночі все має створювати, підтримувати і живити містичну атмосферу. І лише нічним образом і страшним декором не відбутися. Безумовно, потрібен «кровавий» бенкет. І виглядати він має відповідно. Читати далі