Про проект

Smachno.ua – це кулінарний портал з яскравим дизайном і зручним функціоналом, на якому зібрані рецепти різних кухонь світу, покрокові інструкції з професійними фото і відео, корисні поради та хитрості від шеф-кухарів!

Зірки українського шоу-бізнесу діляться зі smachno.ua своїми улюбленими рецептами та кулінарними секретами.

Smachno.ua – перший в Україні кулінарний сайт, що пропонує сервіс підбору рецептів по вашим інгредієнтам – Майстер рецептів. Просто виберіть продукти, які є у вашому холодильнику і smachno.ua запропонує страви, які можна приготувати прямо зараз!

Smachno.ua також піклується про те, щоб ваша їжа була здоровою, підбираючи найрізноманітніші рецепти для прихильників правильного харчування.

Ще одна зручна функція сайту – Кулінарна книга, в яку користувач може зберегти вподобаний рецепт, а також додати необхідні інгредієнти в список покупок і взяти його з собою в магазин, або відправити собі на пошту і в месенджер.Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці