Складові
| вершки | 100.00 мл |
| цукор | 100.00 г |
| какао | 200.00 г |
| печиво | 300.00 г |
| вершкове масло | 200.00 г |
| Маринований імбир | 50.00 г |
| Зерна гірчиці | 50.00 г |
| Васабі | 30.00 г |
Як приготувати цукерки з імбиром і гірчицею: рецепт приготування
- Вершкове масло нагріваємо з цукром в сотейнику до розчинення. Додаємо какао і перемішуємо
- Знімаємо з вогню і додаємо вершки. Перемішуємо. Гарячу масу переливаємо в охолоджену миску, постійно помішуючи
- Беремо три мисочки. У блендері подрібнюємо печиво. У кожну мисочку викладаємо по столовій ложці шоколадної маси і по ложці печива. Перемішуємо
- Потім в одну миску додаємо подрібнений імбир, в другу – зерна гірчиці, а в третю – васабі. Добре перемішуємо
- З кожної маси формуємо невеликі кульки, які після будемо використовувати в якості начинки для цукерок
- Силіконові форми для цукерок присипаємо крохмалем, на дно викладаємо трохи шоколадної маси, а зверху – кульку-начинку. Заповнюємо формочки до країв шоколадною масою, ножем вирівнюємо поверхню цукерок і відправляємо формочки з цукерками на 3 години в морозильну камеру. Після дістаємо цукерки з формочки і подаємо