Складові
| Молоко тепле | 500 мл |
| Мінеральна вода кімнатної температури | 250 мл |
| борошно | 250 г |
| яйця | 3 шт. |
| Цукор (для тіста) | 2 ст. л. |
| Рослинна олія (для тіста) | 3 ст. л. |
| Сода | 1 ч. л. |
| оцет | за смаком |
| Яблука | 2 шт. |
| кориця | за смаком |
| Цукор (для яблучної начинки) | 4 ст. л. |
| кисломолочний сир | 500 г |
| вершки | 30 мл |
| цукор | за смаком |
| вишня | за смаком |
| Ванілін | за смаком |
| сметана | за смаком |
| Сіль | за смаком |
Як приготувати млинці на мінеральній воді
- Борошно просіваємо (можна це зробити кілька разів, щоб воно краще наситилося повітрям).
- Яйця збиваємо з цукром. Соду гасимо оцтом і додаємо до яєць.
- Починаємо невеликими порціями всипати борошно. Коли вся мука з’єднається з яйцями, додаємо молоко, трохи солі, рослинну олію і добре перемішуємо. У кінці вливаємо мінеральну воду. Перемішуємо і залишаємо тісто на 10 хвилин, щоб відпочило.
- Розігріваємо млинцеву пательню і змащуємо її шматочком сала або рослинною олією. Виливаємо на пательню невелику порцію тіста і розподіляємо тонким шаром. Коли одна сторона підрум’яниться, перевертаємо млинець на іншу сторону. Підрум’янюємо. Так смажимо всі млинці.
- Готуємо начинку: сир збиваємо з цукром, вершками та ваніліном. Яблука очищуємо від насіння, шкірки та нарізаємо кубиками. У каструлі карамелізуємо цукор, поки він не стане золотисто-коричневим. Знімаємо карамель з плити, кладемо кубики яблук, перемішуємо, додаємо трохи води та варимо яблука на невеликому вогні до прозорості. У кінці додаємо трохи меленої кориці. Знімаємо з вогню і охолоджуємо. Вишні без кісточок пересипаємо цукром і варимо на повільному вогні до загусання. Охолоджуємо.
- З одного боку млинця викладаємо смугу із сирної начинки, а з іншого боку — смужку із яблук. Накриваємо начинки краєм млинця.
- На другий млинець кладемо вишневу начинку і загортаємо млинець, але не до кінця, а тільки наполовину. Кладемо цей млинець посередині першого млинця так, щоб він опинився між двома начинками і загортаємо рулет. Розрізаємо його на дві половинки, викладаємо на тарілку і поливаємо сметаною.