Мікаель Ароян


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Переглянути відгуки


Мікаель Ароян – експерт шоу «Все буде смачно!», що знає всі секрети кавказької кухні. Міхо є одним з найкращих українських кухарів. Він володіє титулом «Золотий шеф-кухар України». Місце його народження – місто Єреван, 1967 рік.

Талановитий кулінар завжди має в запасі велику кількість кулінарних ідей:

«Ніколи не стою на місці, завжди щось змінюю та експериментую. Навіть на одній кухні довго не затримуюся, як би мені там не подобалося».

Мікаель також э членом Київської Асоціації Шеф-Кухарів, є лауреатом багатьох кулінарних конкурсів, в числі яких були й міжнародні.

Віддає перевагу вірменській, українській, грузинській, французькій та європейській кухням. Безумовно, його найулюбленішою українською стравою є борщ, який він спробував вперше в 90-х роках, будучи в гостях у друзів:

«У моїй рідній країні теж його готують, але зовсім не так, як в Україні. З часом я став його готувати по-своєму. Використовую тільки яловиче м’ясо (на кісточці або грудинку), квасолю та корінь селери, а далі йдуть основні продукти. Вдома я готую його дуже часто».

Мікаель любить збирати різні кулінарні рецепти народів Кавказу та України і адаптувати їх для ресторанів. Крім цього, він захоплюється подорожами, а також розробляє свої авторські страви.

Експерт програми «Все буде смачно!» не приховує своєї безмежної любові до України: «Мене запрошували працювати за кордон, але мене прив’язала до себе сама Україна, кохана людина, мої діти. Сміливо можу сказати, що Україна стала для мене другою батьківщиною. Я тут так освоївся, що не уявляю життя в іншій країні».


Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці