Тетяна Литвинова


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Переглянути відгуки


Експерт шоу «Все буде смачно» Тетяна Литвинова народилася в Одесі, де і провела більшу частину свого життя. У юності вона займалася баскетболом, тому як тільки в цій спортивній секції не відчувала комплекс з приводу свого високого зросту. Тетяна отримала диплом за спеціальністю «інженер-економіст», проте вже після другого курсу навчання в інституті харчової промисловості дівчина перевелася на заочну форму і вирішила, що пора заробляти гроші. Першим місцем роботи Тетяни Литвинової стала приватна фірма з торгівлі касовими апаратами. Від простого бухгалтера вона швидко дослужилася до найвищої посади і стала директором. Зібравши базовий капітал і заручившись підтримкою екс-чоловіка, жінка відкрила в Одесі власний ресторан з караоке, який пару років тому з невідомої причини згорів дотла.
Широку популярність Тетяна Литвинова отримала як кулінарний експерт шоу «Все буде добре» і член журі третього сезону проекту «МастерШеф». Жінка зізнається, що пристрасть до приготування смачних страв сформувалася у неї сама собою під впливом життя в Одесі, де, за її словами, про їжу говорять 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Поки інші діти захоплювалися фантастикою і пригодницькими романами, маленька Таня запоєм читала поварені книги. А вже в дорослому житті, відкривши свій ресторан, бізнес-леді почала колесити по світу в пошуках все нових і нових рецептів екзотичних страв.
У новому кулінарному проекті СТБ – шоу «Все буде смачно» – Тетяна Литвинова стала експертом, який навчатиме зіркових гостей готувати прості (але з підводними каменями) страви з арсеналу їхніх мам і бабусь.

Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці