1. Очищені горіхи викладаємо в сковороду та злегка підсмажуємо, потім дрібно нарізаємо
2. Мед наливаємо в миску і, помішуючи, кип’ятимо до такого стану, щоб крапля, взята на пробу, не розтікалася на блюдце
3. Горіхи всипаємо в киплячий мед і помішуємо, поки вони не почнуть карамелізуватися
4. Отриману масу викладаємо на змочену холодною водою дошку і качалкою, також змоченою водою, розкочуємо в пласт товщиною 1 см, трохи охолоджуємо й нарізаємо ромбиками, потім підсушуємо до затвердіння
Порада: щоб горіхи в медовій карамелі вийшли ламкими, під час варіння меду з горіхами додаємо трохи цукру







