Сергій Калінін


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


Переглянути відгуки


Сергій не уявляє свого життя без кулінарії. Кухар зі стажем переконаний, що в нинішній час все більше людей починають захоплюватися методикою приготування тих чи інших страв. Сергій вважає, що проект «Все буде смачно» – це великий крок вперед в плані виготовлення телевізійного кулінарного продукту.
«Я дуже радий, що у нас на телеканалі СТБ з’явилося спеціалізоване кулінарне шоу, де крім розважальної частини буде зроблено величезний акцент на практичній складовій. Тепер глядач зможе буквально покроково побачити, як готуватися той чи інший рецепт і повторити його на своїй кухні. Ми зможемо разом розібратися з такими проблемами, як: «Що робити, якщо не смажиться м’ясо?», «Як бути, якщо не піднімається омлет, або пригорає плов»? Ми розповімо такі речі, які дуже знадобляться кожній господині або господареві на кухні», – розповідає про проект Сергій Калінін.
Також експерт упевнений, що сьогодні професійної кулінарією почали займатися і ті люди, які абсолютно не пов’язані з цією сферою діяльності. Тому проект буде надзвичайно корисний для багатьох не тільки кулінарів-початківців, але і для досвідчених кухарів.
«Я впевнений , що ця програма буде цікава як чоловікам, так і жінкам. Ми будемо показувати деталі, суть тих чи інших кулінарних процесів. На проекті буде застосована нова техніка зйомки – докладна, поетапна розповідь про кожну операцію», – сказав експерт.
Сергій обіцяє, що для проекту він підшукає настільки цікаві теми, що ніхто не залишиться байдужим і глядачі просто не зможуть відірватися від екранів своїх телевізорів.

Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці