Сценарій новорічного корпоративу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ. ЧАСТИНА 1

Надути кульки 4-х кольорів, розвісити або розкладе в різних місцях.

Ведуча 1: Здравствуйте. Ми вам відразу пропонуємо зіграти в гру. У що? Слухайте уважно! Бачите, по кутах нашого залу лежать кульки різного кольору. Зараз ви будете розбігатися по кутках, до тих кулькам, які вам більше подобаються.

Ведуча 1: Отже, ми зараз подивимося, навіщо ви прийшли сюди?

Ведуча 2: Хто вибрав зелену кулю – прийшов напитися. Червоний – повеселитися. Жовтий – поїсти чогось смачненького. Синій – більше нікуди йти.

Ведуча 1: А тепер ще раз обрали собі кульки …
Чудово! Наступне розгляд з питання, з ким би ви хотіли відзначити Новий Рік 31 грудня?

Ведуча 2: Зелений куля – у своїй родині. Червона куля – п’яним під ялинкою. Жовтий куля – в дружній компанії. Синій м’яч – з начальником нашої організації …

Тост, застілля.

Роздати всім листочки, на яких написано в стовпчик:
ПІБ або просто ім’я, все залежить від кількості,
1 тварина
3 характерних риси
2 тварина
3 характерних риси
3 тварина
3 характерних риси

Гра: Три тварин Для проведення даної гри необхідно опитати гостей заздалегідь, і не сильно афішуючи, щоб кожен з них назвав три тварин (комах, птахів – залиште на їх розсуд) і до кожного з названих тварин по три характеристики.
Наприклад: жаба: зелена, противна, багато квакає. І так по трьох позиціях. Через деякий час, коли гості вже подзабудут про проведене дослідження, ви розкажете його результати.
А результати такі: перша тварина, яку назвав учасник, означає його стан будинку, друге на роботі, і третє в ліжку.
Наприклад, на роботі як собака, зла, кусюча і багато гавкає і т.д. …

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ. ЧАСТИНА 2

ГРА "ГОЛОВНЕ, щоб костюмчик сидів"
Для гри потрібно велика коробка або мішок (непрозорий), до якого складаються різні предмети одягу: труси 56 розміру, чепчики, ліфчики 10 розміру, окуляри з носом, бахіли, перуки і т. п. смішні речі.
Ведучий пропонує присутнім оновити свій гардероб, витягши яку-небудь річ з коробки, з умовою не знімати її найближчі півгодини.
За сигналом ведучого гості під музику передають, коробку. Як тільки музика припинилася, гравець, що тримає коробку, відкриває її і, не дивлячись, дістає першу-ліпшу річ і одягає на себе. Вид приголомшливий!

І тут же, не знімаючи нарядів

ГРА «Це я, це я, це все мої друзі».

1. Хто веселою ходою іноді крокує з горілкою?
2. Хто з вас, скажіть вголос, на роботі ловить мух?
3. Хто морозу не боїться, на машині їздить птахом?
4. Хто з вас, трохи підросте і в начальники піде?
5. Хто з вас не ходить похмурий, любить спорт і фізкультуру?
6. Хто з вас, такий чудний, горілку п’є завжди босий?
7. Хто робоче заданье виконує точно в строк?
8. Хто з вас п’є в кабінеті, як на сьогоднішньому банкеті?
9. Хто з ваших, з друзів, ходить брудний до вух?
10. Хто з вас по бруківці ходить догори головою?
11. Хто з вас, хочу я знати, любить на роботі спати?
12. Хто з вас приходить в офіс із запізненням на годину?

Тост, застілля.

зачитуємо результат опитування про тварин.

Поради, як і в чому треба зустрічати цей Новий рік (хотіли прочитати, але не встигли)

Новорічні костюми
Новий рік не за горами, і тому варто задуматися, про те в якому вбранні ви його зустрінете . Пропонуємо кілька досить малобюджетних варіантів новорічного оздоблення, що споруджуються на швидку руку з підручних матеріалів.

Корівка
Беремо водолазку і треники чорного кольору, і зубною пастою малюємо на них білі пятнушкі. На попу шпилькою приколює пояс від халата. Далі головний секрет – силами якої-небудь особи чоловічої статі надувається медична рукавичка самого великого розміру, зав’язується мотузкою. Вірьовочка чіпляється до переду треников, вся конструкція символізує вим’я. Далі залишилося тільки спорудити ріжки з двох обрізаних та набитих чимось нитка пальців другий рукавички, і прибудувати до зачіски. Можна купити готові ріжки, що продаються у відділі приколів. Запорука успіху – у будь-якій розмові вставляти періодично своє вагоме "МУ" в тему і не в тему, і зрідка робити замах на хазяйську зелень в горщиках. Повністю вживатися в образ і залишати коржі на хазяйської паркеті може бути травмонебезпечно.

Гуманоїд
Згадуємо, чи немає у нас знайомого дайвера. Згадавши, позичаємо у нього гумовий костюм з ластами і маскою, але без акваланга. Одягнувшись в костюм, скотчем кріпимо до довбешці портативну антену від телевізора. Тепер залишиться тільки ходити, шльопаючи ластами, навколо новорічної ялинки.

Слоник
За місяць до свята починаємо багато їсти. Набравши до Нового Року 10 кг, одягаємося у що-небудь обтягує, сріблясто-cерое, на голову натягуємо протигаз. Костюм готовий.

Мумія
Для спорудження цього костюма нам знадобиться асистент з міцними нервами, і 3-4 рулону туалетного паперу. Асистент, стримуючи істеричне іржання, забинтовують ваше тіло туалетним папером, місцями залишаючи симпатичні, вільно звисаючі хвостики довжиною від 20 до 50 см. Тушка забинтовується повністю, залишаючи лише вузькі прорізи для очей і рота. В якості репетиції можна побігати по кімнаті, підвиваючи і тремтячи розвіваються паперовими хвостиками. Особливе враження костюм виробляє при вживанні папери ніжних забарвлень з квіточками, сердечками та іншими подібними Шняжки. Якщо асистент заб’ється в судорожних риданнях, значить потрібний ефект досягнуто.

Зебра
Нам знадобляться дві тільники, одна нормального розміру, інша – разу в два більше. Надягаємо маленьку тільник. Горловину другий тільник пов’язуємо пучком, з пучка випускаємо невелику мотузочку. Надягаємо цю споруду на зразок штанів, так щоб пучок з мотузочком припав на попу. Це буде хвіст. Тепер залишається тільки навчитися витончено брикати ніжкою, як балеринки.

Світлофор
Нам знадобиться тюбик якого-небудь прогріває крему, з палить ефектом. Цим кремом густо намазуємо обличчя, шию і область декольте години за 2 до святкування. Через півгодини процедуру повторюємо. Коли намазуємо область досягне відтінку перестиглого помідора, одягаємо жовту кофту з ангоркі і зелені треники. Все, світлофор готовий.

Ангел
Беремо якусь нитку картонку, і вирізаємо з неї крильця необхідного розміру. Прокладання в якості макета брати не рекомендую. Далі щедро обмазуємо вийшли лопухи клеєм з обох сторін. Гострим ножем спритно розпорює черево подушці, і в отриманий купу білої гидоти маку наші крилушкі. Поваляєв їх у пір’яний купі, відкладаємо на просушування. Тепер нам знадобиться сидіння від унітазу, таке у формі незамкненого овалу. Покривши його сріблястою або золотистою фарбою з балончика, приклеюємо до нього паралельно кілька дождінок. Це буде арфа. Або ліра. Кому як подобається. Надягаємо білу ночнушку (без качечок і ромашок), до якої заздалегідь були пришиті крила, беремо в руки. Як останній штрих, шпилькою чіпляємо до довбешці фольгированную одноразову тарілку (круглу бажано, але особливо ексцентричним піде і квадратна), це буде німб. Все, тепер залишиться в кінці свята бути до особливо підпис учасника урочистості, і ангельським голосом віщати прийдешній кінець світу.

Собака (зі спецефектами)
провідуємо старих родичів і позичаємо у них кожушанку і вушанку радянського зразка. Кожух надягаємо хутром назовні, на вушанці розпускаємо бантик зверху, але вуха залишаємо стирчати. Вмочаємо кінчик носа в банку з гуталіном. Для спецефектів знадобиться велика клізма і трубка від крапельниці завдовжки трохи більше півметра. Клізма наповнюється водою і скотчем кріпиться під коліном. Трубка пускається вздовж стегна, кінчик виставляється, пардон, між ніг. Під час святкування розгулює рачки. Під час прогулянок по залу необхідно гавкати на красивих дам у вечірніх сукнях, розлякуючи їх. При появі симпатичного чоловіка в смокінгу рекомендується задерти ніжку (на якій пріляпана клізма) і шляхом згинання задертою ноги в коліні, з підвиванням підпустити цівку від захоплення. При правильному застосуванні спецефекту загальну увагу гарантується.

Сподіваюся, наші рекомендації дозволять вам зробити зустріч Нового 2006 року незабутньою.

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ. ЧАСТИНА 3

Гра «Христофорівна, Никанорівна». Потрібно простір, щоб можна було побігати, хоча б невелике. Ділимо всіх на 2 команди, ставимо 2 стільці, на стільці вішаємо хустки. По команді, біжать перші гравці, добігають до стільця, сідають, одягають хустку, говорять "Я Христофорівна" (або "Я Никанорівна"), знімають хустку, біжать до своєї команди, біжить другий гравець …… Виграє та команда, яка швидше.

виграла отримує якісь невеличкі призи.

програла команда співає частівки.

Ось коломийки (можна замінити іншими)

Що за ялиночка у нас
Просто диво
Ну і що, що за вікном
Відлига весняна

Новий Рік зустрічати я почав
Як завжди заздалегідь,
У десять мертвий впав
Не впорався із завданням

Я Снігуркою вбралася
А народ лякається
придивилася що до чого
Одягти забула платтячко

Вбрався Дід Морозом
І приклеїв бороду
І ходжу я як дурень
Другий день по місту

Я Снігуркою наряджуся
І приклею косу
Дуже заміж я хочу
За Дідуся Мороза

Якось раз ми в ресторані
Відзначали новий Рік
раділи також сміялися
А тепер навпаки

Цілий рік ми дуже чекали
Що прийде до нас Дід Мороз
Він прийшов з мішком подарунків
А з собою два забрав

Настає Новий Рік
Вогненного цуцика
Вип’ю я ще 100 грам
завиляв хвостиком

Подивіться-но швидше
Швидко з гірки я качусь
А кричу я тому що
Дуже боляче попою б’юся

Новий Рік вирішив я зустріти
Дуже екзотично
На будинок викликав я Снігурки
Дуже симпатичну

Тост, застілля.

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ. ЧАСТИНА 4

Необхідно надрукувати нижче наведені побажання і купити призи. «Циганки» заходять у зал і пропонують погадати кожному і передбачити долю.

Лотерея-прогноз

1. Шоколад "Подорож"
Вас чекає чимало пригод
І цікавих подорожей –
На курси, у відпустку, за кордон –
Куди доля розпорядиться!

2. Зажигалка
Вам належить, друзі, і надалі
Роботою творчої горіти.
Але крила ви не обпечуся,
Своє здоров’я бережіть!

3. Вершки
Ви у вершки суспільства ввійдете
Можливо, спонсора знайдете.

4. Шампунь
Зачіска ваша, зовнішній вигляд
Нас всіх приємно здивує.
З тих пір ви будете й надалі
Всі гарнішати і молодіти!

5. Губка
А вас господарських турбот,
Домашніх справ чимало чекає.
Зате в сім’ї і в житті особистої
У вас все складеться чудово!

6. Червоний перець
Вас чекає чимало пригод
І багато гострих відчуттів,
Але все закінчиться прекрасно,
Адже не випадково перець червоний!

7. Фломастери
Любов прикрасить ваші дні,
І стануть яскравими вони.
Все ваше життя взимку і влітку
Чарівним осяється світлом.

8. Шоколад "Оленка"
Що значить шоколад "Оленка"?
Вас очікує Рік Дитину!
Кому які випробування –
Народження чи виховання!

9. ДОЛАР
Доля позолота вам ручку,
Пошле солідну платню
Або підкине гаманець,
І це все в найближчий термін!

10. Вітаміни
Здоров’я Ваше міцніше стане,
Друга молодість настане.
Вам судилося до сотні років
Дожити без всяких бур і бід!

11. Чай "Улюбленець"
Ви улюбленці долі, а значить,
Вас чекають успіхи і удачі.
Свої удачі відзначаючи,
Побільше запасіть чаю!

12.Сгущенка
Ви жити звикли в гущі справ,
Робота – головний Ваш доля.
Спокою Вам не обіцяємо,
Ми Вас згущеним молоком пригощаємо!

13. Печиво
У Вас друзів, знайомих море,
І все нагрянуть в гості незабаром.
Готуйте чай і частування.
Ось для початку вам печиво!

14. Банку Пива

Хто отримає банку пива,
Проживе весь рік щасливо!

15. Зубна паста
У подарунок отримаєте цей тюбик,
Щоб виблискував на сонці щодня зубок!

16. Ручка
Щоб записати, куди пішла получка,
Вам дуже стане в нагоді ця ручка!

17. Йогурт "Насолода"
Для серця чекає Вас насолода –
Велике підвищення окладу!

18. Кава
Ви будете бадьорі й енергійні,
І тому весь рік пройде відмінно!

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ. ЧАСТИНА 5

Давайте покличемо Діда Мороза … .. і Снігурки ..

Приходять Дід Мороз і Снігуронька.

ДІД МОРОЗ: Здрастуйте, дорогі детішечкі!
Ми зі Снігуронькою приїхали до вас з самого Півночі. Для початку у нас запланований конкурс віршів. Ви будете читати вірші, а переможе той, хто першим принесе штопор

Снігуронька: Народна прикмета: Як новий рік зустрінеш, так тобі і треба.

ДІД МОРОЗ:
– Як провів Новий Рік?
– Не знаю, ще не розповідали

Снігуронька: Оголошення в газеті: «Пані та панове! Зробіть Новий Рік для своїх дітей незабутнім, запросіть до себе Діда Мороза! »P. S. Панове, не обділяйте і себе цього вечора в задоволенні – запросіть до себе Снігуроньку.

ДІД МОРОЗ:
Виклик додому Діда Мороза! Телефонуйте з нашого телефону, і вам відразу відключать теплопостачання!

Снігуронька:
Єврейський Дід Мороз:
– Здраааааствуйте, дітвора … Купуйте подаруночки!

Співають пісеньку.

ДІД МОРОЗ:

Гоп-стоп, ми до вас прийшли на Новий Рік,
Гоп-стоп, одягнувся я як ідіот,
Ну подивися на цю шапку,
З цією бородою,
Ну на кого, скажи, схожі
Ми тепер з тобою,
Тепер я знаю точно –
Одяг я це все в останній раз.

Снігуронька:
Гоп-стоп, ну що ж ти за Дід Мороз?
Гоп-стоп, адже ти ж подарунки не приніс.
Ти б хоч мізками пораскінул,
Глянь кого ти кинув,
Стоїш, гойдаючись як горобина,
П’яна паруб’яга
Загалом, не тягни гуму,
Біжимо звідси, Дід

(Через деякий час – стук у двері. З’являється листоноша.)

Гість: Це я – листоноша Пєчкін. На вашу адресу прийшло багато телеграм. (Почав читати першу, перервав читання.)
Мені б чарочку винця, я прочитав би до кінця! (Йому піднесли, випив, почав читати знову, зупинився.)
Ні, мабуть, краще дві наливайте-но ви мені! (Знову вилив.)
Ось тепер, мабуть, все! (Підходить до керівника організації.)
Ні-ка, брат, налий ще! (Випив)
Тепер ось, знаю, через край!
Сама, ведуча, читай, а я трошки посиджу, на ваших жінок подивлюся

Тут ведуча пропонує покликати справжнього Діда Мороза, а для цього скласти телеграму.
«… .. Дідусь Мороз! У цей … …. вечір ми зібралися в цьому … … місці щоб відзначити … … свято. Ми очікували, що будемо … …, … … і … … …! І що нас обов’язково відвідаєш ти і подаруєш нам … … подарунки. Але прийшли якісь … … обманщики і не дали нам навіть самого … …. подаруночка. Нам стало дуже прикро і ми стали … … і … …. Але ми віримо в диво і чекаємо цього … … .. Діда Мороза! »

Потрібно попросити назвати Прикметник, Прикметник, Прикметник, Прикметник, 3 дієслова, Прикметник, Прикметник, Прикметник, 2 дієслова, Прикметник

Виходить справжній Дід Мороз м дарує подарунки.

Поділитися рецептом
Спробуй ще
Баклажани: рецепти закруток та концервацій
Перец фаршированный (творог+чеснок)
Перец фаршированный (мясо+рис)
Оладьи клубничные!
День незалежності України 2011: програма святкування
Салат з авокадо
Солянка м’ясна: дуже смачна!
День Незалежності України 2010 (програма святкування)


Додавання в кулінарну книгу
Відправити рецепт на пошту

ВГОРУ

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ:

РЕЄСТРАЦІЯ

Ім'я
e-mail
Пароль

УВІЙТИ ЧЕРЕЗ:

або увійти за допомогою e-mail

Забули пароль?

Забули пароль?

На який e-mail відправити
новий пароль?
Відмінити
ІСПАНСЬКІ БУЛОЧКИ “ENSAIMADAS”
рецепт шарлотки с яблоками в мультиварке, рецепт приготовления шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке, состав шарлотки с яблоками в мультиварке, как приготовить шарлотку с яблоками в мультиварке
Шарлотка з яблуками в мультиварці